KONST / Litografier / Färglitografi 12691195
nr 1269 1195
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 191/360. Motivet: 32x26 cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 19 augusti 2019
kl 18:29:39
16/8 21:52:36
1.000 kr
18/8 20:38:59